Apartamento Hermosilla

Belangrijkste voorzieningen

  • 47 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Apartamento Hermosilla Málaga van 47 m² biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden in de stad zoals het Museum voor Glas en Kristal, gelegen binnen 5 minuten lopen ervandaan.

    Het Amfitheater van Malaga is op slechts 1 km verwijderd van het 1-slaapkamer appartement, terwijl het Picasso Museum zich op 800 meter ervandaan bevindt. Dankzij de welgelegen locatie van het appartement ligt het Teatro Cervantes op loopafstand van 10 minuten ervandaan. De Calle Larios is in de buurt van Apartamento Hermosilla gelegen.

    Het appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens.

    Een kitchenette is ook beschikbaar met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Plaza Capuchinos bushalte is op slechts 350 meter van de 1-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerVTF/MA/14584

    Kameropties bij Apartamento Hermosilla Málaga

    Het appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Hermosilla Málaga Kamer foto Apartamento Hermosilla Málaga Kamer foto Apartamento Hermosilla Málaga Faciliteiten foto Apartamento Hermosilla Málaga Andere info foto Apartamento Hermosilla Málaga Kamer foto Apartamento Hermosilla Málaga Voorzieningen foto Apartamento Hermosilla Málaga Faciliteiten foto Apartamento Hermosilla Málaga Voorzieningen foto Apartamento Hermosilla Málaga Keuken foto Apartamento Hermosilla Málaga Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 47 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento Hermosilla Málaga

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento Hermosilla Málaga

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Apartamento Hermosilla?
      Apartamento Hermosilla heeft een oppervlakte van 47 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Hermosilla Málaga